POLECANIE PRODUKTÓW czyli SKLPÓW INTERNETOWYCH

Rozwiązanie dla osób bez dużego kapitału początkowego, olbrzymie możliwości finansowe oraz rozwojowe

Sposoby na zarabianie w internecie, które wybrałam, dają szansę na osiągnięcie realnych zysków. Skorzystać z nich może każdy, niezależnie od wieku i wykształcenia. Wystarczy komputer lub smartfon, dostęp do internetu, trochę czasu i chęci. 

Łączy korzyści w postaci oferowanych najwyższej jakości produktów z możliwościami prowadzenia skutecznego biznesu. Idealnie trafia do ludzi, którzy chcą mieć zarówno dobre zdrowie i więcej pieniędzy. 

Produkty możesz nabywać bezpośrednio od producentów po cenach detalicznych lub dokonując niezobowiązującej rejestracji – możesz kupować po cenach hurtowych). 

Spodoba Ci się kwota, jaką możesz dodatkowo zarobić (niezależnie od miejsca i czasu).

Co mnie przekonało

Produkty dla osób świadomie dbających o zdrowie, naturalne (zero GMO, zero konserwantów, zero SLS-ów, PEG-ów, silikonów czy parabenów), innowacyje i ekologiczne (ziołowe) produkty, których sama używam i jestem bardzo zadowolona, nagrody i wyróżnienia dla firm, polscy producenci, otwarci ludzie, darmowa wiedza z zakresu zdrowia i rozwoju, atrakcyjne plany marketingowe.

Zarabianie na polecaniu produktów

Obejrzyj  koniecznie ten krótki film:

Na czym to polega?

Projekt polecania produktów polega na budowaniu sieci stałych klientów, proponowaniu i reklamowaniu produktów (w moim przypadku są to naturalne suplementy diety oraz dermokosmetyki).

 Jestem święcie przekonana, iż stan mojego zdrowia, poziom moich zarobków  oraz mój styl życia, jaki prowadzę jest ściśle powiązany z poziomem mojego rozwoju.

W jaki sposób zarabia Twój projekt?

Jeżeli decydujesz się na współpracę, stajesz się partnerem producenta i korzystasz ze stałych zniżek na produkty – nawet do -40 %. Poprzez system, w którym działamy, możemy osiągąć niezależność finansową, tworzymy dochód pasywny-dziedziczony. Nawet jeśli nie pracujemy, pieniążki zarabiają się same ( jeśli mamy juz swoja sieć kontaktów).

Kto może dołączyć do Twojego projektu?

Dołączyć do mnie może każdy, kto myśli poważnie o biznesie, kto jest ambitny i kreatywny. Każdy kto uparcie dąży do celu i nie poddaje się po 1 porażce oraz każdy, kto nie czeka aż, ktoś wyżej zrobi wszystko za niego:)

Ile można zarobić na współpracy z Tobą?

Zarobki są uzależnione od Twojego zaangażowania, od tego jak poważnie traktujesz tą pracę. Ważny jest też czas, to ile czasu poświęcasz na swój rozwój, na szkolenia oraz spotkania. Zarobki będą proporcjonalne do obrotu twojej sieci.

Jakie masz dalsze plany rozwoju projektu?

Zdobywać klientów poprzez nawiązywanie relacji, szczere rozmowy, poprzez odkrywanie „co ludzi boli” w ich życiu oraz poprzez pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Ja uwielbiam pomagać ludziom a praca online to praca, która pozwala osiągać różnorakie sukcesy (pomagać i zarabiać). Chcę pomagać ludziom zdobywać ich cele i marzenia poprzez niezależność finansową – to jest mój cel! 

Jeśli chcesz wiedzieć jak:

→W jaki sposób zmiany w sposobie odżywiania i stylu życia wpłynęły na podłoże chorób przewlekłych i nowotworowych?
→W jakim stopniu styl życia, emocje i psychika wpływają na rozwój chorób przewlekłych i nowotworowych?
→Czym jest właściwe odżywianie? Jak to rozumieć?
→W jaki sposób wprowadzić zmiany na talerzu?
→Czym jest energia pożywienia? Dlaczego jesteśmy coraz słabsi?

I tu nasuwa się pytanie, czy w dzisiejszych czasach suplementacja to konieczność?

 Odpowiedź znajdziesz w tym filmiku:

 Organic Life S.A

Polska firma specjalizująca się w tworzeniu naturalnych dermokosmetyków zawierających bardzo wysokie stężenia organicznych ekstraktów ziołowych.

Wszystkie używane przez nią składniki posiadają odpowiednie certyfikaty, rozpoznawalne na całym świecie m.in. EcoCert.

Chcę pomóc Ci zacząć zarabiać w internecie.

Chcę pomóc Ci zacząć zarabiać w internecie.

Wytłumaczę Ci wszystko i przeprowadzę Cię przez cały proces, aż wszystko zrozumiesz i będziesz samodzielny. Gwarantuję Ci, iż zaangażuję się w 100% abyś osiągnął wymarzony cel. 

Zanim napiszesz do mnie maila, że chcesz dołączyć do mojego zespołu, powinieneś wykonać 3 proste, szybkie i darmowe passi czyli kroki. Ułatwi nam to komunikację i skróci czas rozmów o zbędne pytania oraz słowa. 

Kroki te również są obowiązkowe, żeby zacząć robić cokolwiek i jakkolwiek w internecie, więc dlatego ładnie Cię proszę, abyś wykonał je zanim do mnie napiszesz…

• Passo 1Obserwuj mnie codziennie na Social Media. 

  • Passo 2 → Zarejestruj za darmo konto z mojego linku   jeżeli chcesz sam/a kupować mega fajne dermokosmetyki taniej (po cenach klubowych tzn. z upustem -25%)
  • Passo 3 → Zarejestruj za darmo konto z mojego linku w firmie w której codziennie zarabiam i używam naturalnych suplementów dostarczając swojemu organizmowi niezbędne witaminy i minerały.

 do mnie e-mail

(Pisze do mnie bardzo dużo osób. Od zawsze pierwszeństwo miało osoby już zapisane u mnie w biznesie. Założenie darmowego konta pode mną daje Ci 100% gwarancję, że potraktuję Cię jako konkretną i zdecydowaną osobę i właśnie taką, rzetelną pomoc ode mnie otrzymasz. 

Pytaj mnie o porady tylko w momencie, kiedy wykonałeś powyższe, darmowe i szybkie kroki.  Uszanujmy proszę swój czas – wtedy oboje będziemy pewni, że inwestujemy go we właściwe rozmowy oraz osoby. 

Cześć! Z tej strony …….… 

3 passi wykonane, mam pytanie odnośnie a, b, c / nie mam pytań / chciałem się przywitać / mam takie, a takie plany”
na mój adres  mail 

Dzięki i do usłyszenia,
Ania