O MNIE

Witam Cię w moim świecie, w przestrzeni, którą stworzyłam z myślą o ludziach przedsiębiorczych, otwartych na zmiany i głodnych życia. Od dawna marzyłam o tym aby stworzyć przestrzeń, która rozbudzi w ludziach potencjał i da odwagę do zmian ich życia, wniesie ożywienie i zmotywuje do czerpania więcej życia z tego życia. Dzięki tej stronie motywuję do sięgania po marzenia oraz pomagam je osiągać.

Znajdziesz u mnie głównie mięsiste porady z zakresu zarabiania i pracy online (głównie za pośrednictwem social media), dużo wskazówek technicznych, motywacji oraz inspiracji do działania w drodze do osiągania swoich marzeń.

• Jestem pewna, że masz odwagę i siłę, aby zbudować biznes, który pozwoli Ci poczuć się WOLNYM (także finansowo) i szczęśliwym człowiekiem, prawda?

• Jestem pewna, że Twoje pozytywne cechy zbudowane na wielu sukcesach i porażkach są dobrym fundamentem do OSIĄGNIĘCIA NAJBARDZIEJ AMBITNYCH CELÓW, które już za długo czekają, aż się nimi zajmiesz, prawda?

• Jestem pewna, że każdy zasługuje na  BYCIE SZCZĘŚLIWYM człowiekiem a nie tylko zadowolonym, zgodzisz się ze mną?

I również jestem pewna, że  PIERWSZEGO MILIONA wcale NIE TRZEBA KRAŚĆ , gdyż można go po prostu zarobić dzięki sprawdzonym narzędziom i odpowiedniemu nastawieniu 😉

A teraz trochę więcej o mnie ...

Nazywam się Ania Karolina Fusiara. Jestem szczęśliwą mamą rocznego Frania, zakochaną w R. entuzjastką nowych technologii i fanką Bitcoina. Osobą, która wierzy w hasło „bój się i działaj”.

Tą stronę poświęcam moim wielkim pasjom tj. zarabianiu online i drugiej mojej miłości czyli fotografii  <<amatorskiej oczywiście>>.

Kim jestem?

Jestem z zawodu ekonomistką i przez ponad 7 lat mieszkałam w przepięknej Toskanii we Włoszech, co mocno ukształtowało moją osobowość. Wspominam ten czas jako piękny okres mojego życia, zarówno pod względem poznawania nowych rzeczy (kultura, język, kuchnia a przede wszystkim ludzie o innej mentalności, radośni i uśmiechnięci) jak również rozwijania w sobie wielu cech, dzięki którym jestem dziś taka a nie inna. Więcej o tym opowiem jeśli mnie zapytasz.

W 2009 roku  zdecydowałam się ostatecznie na powrót do Polski i obok rzucenia papierosów była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Powrót do polskiej mentalności zajął mi trochę czasu ale ostatecznie wiedziałam co robię i co jest dla mnie najlepsze. 

Miłość do Włoch i tego języka trwa nadal ponieważ od ponad 10 lat pracuję dla włoskiego lidera z branży wnętrzarskiej. W międzyczasie próbowałam, co znaczy być „ przedsiębiorcą” ale przyznam szczerze, że w polskich warunkach to niezwykle wielkie wyzwanie. Ostatecznie biznes przetrwał dwa lata a ja z powrotem i podkulonym ogonem wróciłam na etat i nadal szukałam pomysłu na siebie.

To chęć rozwoju napędza mnie do działania. Jestem osobą, która lubi otaczać się ludźmi. Nie lubię i raczej nie miewam nadmiaru wolnego czasu. Mam słabość do dobrej pizzy, makaronów oraz kawy – zwłaszcza z czymś słodkim.  

        Moim marzeniem jest być obrzydliwie bogatą kobietą: w zdrowie, doświadczenie, mądrość, rodzinę i przyjaciół.


Jak, kiedy i dlaczego?

„Ostatnią” moją pasją zaraziłam się stosunkowo niedawno, dokładnie na chwilkę przed zajściem w ciążę, kiedy to szukałam jakiegoś pomysłu na siebie. Wizja pracy zdalnej, dużych zarobków i poznania fantastycznych osób skierowała moje oczy na świat network marketingu i zaczęłam się jemu przyglądać.

Pierwszy projekt MLM (multi level marketing) przedstawiono mi jak jeszcze mieszkałam we Włoszech w 2004 roku, ale był to bardzo nieudany start. W dużym skrócie przeżyłam wielkie rozczarowanie, bo rzeczy nie potoczyły się po mojej myśli, a osoba, z którą podjęłam współpracę nie zrobiła tego do czego się zobowiązała (nie pomogła, nie poinstruowała, nie wsparła). Ja miałam wielki zapał i czułam mega wielki potencjał firmy, ale szybko przerodziło się to rozczarowanie i frustrację.

Mówię ci o tym ponieważ chciałabym, abyś rozumiał dlaczego zależy mi na jasnych regułach współpracy. Wiem co czuje osoba, która ma plany i marzenia, potrzebuje zmian i podejmuje decyzję o jakiś zmianach … i  nagle pozostaje z tym zupełnie sama. Wiem, bo sama to przechodziłam ;-(

Rok 2017 był dla mnie rokiem chyba najtrudniejszym wręcz przełomowym pod każdym względem tj. zdrowotnym, zawodowym, finansowym i prywatnym. Każdego dnia zmagałam się ze swoją psychiką jak wybrnąć z tego dołka i dlatego szukałam dla siebie najlepszego rozwiązania. 

Rozwiązanie przyszło podczas *warsztatu, gdzie poruszane były trzy najważniejsze obszary mojego życia: 

 • jak  skutecznie dbać o zdrowie;
 • jak mieć więcej motywacji do działania; 
 • jak stworzyć sobie dochód pasywny. 

W momencie, gdy  wyrabiałam sobie zdanie o tym projekcie (poznałam firmę od środka, właścicieli, liderów i narzędzia jakie oferowała firma) szybko zrozumiałam, że chcę być częścią tej społeczności, tym bardziej że, mogę pomagać ludziom i się przy tym rozwijać i zarabiać.

Staram się, jak najlepiej poznać potrzeby mojego rozmówcy, by odpowiedzieć sobie czy jestem w stanie mu pomóc. 

Razem budujemy biznes i społeczność, które przeniosą i Ciebie w lepsze życie poprzez wejście w proces pozytywnych zmian.

 

Co teraz czuję?

Dziś uważam, iż nowe technologie zrewolucjonizowały nasz świat, mocno mam pomagają i dają niesamowite możliwości ale wielu jeszcze się jej boi i omija z daleka. 

Jak każdy i ja potrzebowałam na własnej skórze przekonać się czy i jak one działają, jak z nich korzystać!

Czasy się zmieniają a wraz z czasem do przodu idzie technologia. Czym szybciej się z tym pogodzimy tym lepiej dla nas a czym szybciej zaczniemy z niej korzystać tym więcej skorzystamy.

Nad moim łóżkiem od jakiegoś czasu widnieje napis przypominający mi, że w życiu może na wiele rzeczy nie mam wpływu, ale za to zawsze mam wybór.

Sama jestem na to najlepszym dowodem i nie ma znaczenia kim jesteś, jakie masz wykształcenie, zawód, płeć czy kolor włosów (i czy w ogóle je masz), najważniejsze to poświęci się całkowicie realizacji swoich celów i marzeń w sposób konsekwentny. 

Nie bój się popełniać błędów, to one jak nikt inny uczą nas, że każdy ma to na co się odważy. 

W co wierzę:

Żyje w przekonaniu, że im więcej daje, tym więcej do mnie wróci. 

Dlatego pomagam ludziom takim, jak TY zarabiać dodatkowe pieniądze ( które ponoć szczęścia nie dają 😉 ) odzyskać WOLNOŚĆ, zdrowie, poznać bardziej siebie i  wierzę, że mogę przekazać Ci niezbędną wiedzę aby skutecznie zarabiać przez internet. 

Uważam, że najcenniejszym co dał nam internet to dostęp do wiedzy. Totalnie ją zmodyfikował i uprościł. Nie musimy już jeździć pół świata na seminaria, spotkania, premiery – mamy chociażby takiego oto sobie bloga lub popularne dzisiaj LIVE’y z każdego zakątka kuli ziemskiej.

Czy dostęp do wiedzy jest kluczem? 

Według mnie nie!

Kluczem jest tę wiedzę wykorzystać w praktyce i nie jest to proste. 

Gdyby było, otaczali by nas sami wysportowani milionerzy, którzy z uśmiechem witają każdy dzień – a tak nie jest. 

Wiedza jest jak narzędzie – trzeba jej używać, nie wystarczy kupić.

     Moje ulubione cytaty:

 • „Nie trać dzisiejszego słońca na rozpamiętywanie  wczorajszego dnia”

 •  „Zajmuj się tym co Cię interesuje, skup się na tym a następnie wyciągaj z tego tyle wartości ile zdołasz”

 • “Jeżeli jazda to tylko na pełnych obrotach”

 • “Statek w porcie jest bezpieczny, ale nie po to sa budowane””

 • Lepiej mylić się na wolności niż mieć rację w niewoli”

 • „Najlepszą rzeczą jaką może zrobić lider, jest sprawić by inni zostali liderami”

 • Pieniądz zaoszczędzony jest pieniądzem zarobionym”

 • „Kto nie ryzykuje świadomie, ten ryzykuje podwójnie”

 • „Brak ryzyka daje gwarancję braku zysku”

Możemy się tak umówić, że ja przekaże Ci to co wiem i umiem, a Ty dasz mi swoją pozytywną energię i zaangażowanie?

TAK – CHCĘ ZACZĄĆ!  

                               

Pięknego dnia Ci życzę, 

Ania

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Otrzymuj najnowsze wskazówki każdego tygodnia*

NEWSLETTER

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i usługach AniaFusiara.com. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności