Marketing online

Umiesz już rozróżnić PIRAMIDĘ FINANSOWĄ od MLM-U?

Posted on

Piramida finansowa, Amber Gold, Dascoin itp. Ale co to właściwie jest i jak ją rozpoznać? Wikipedia podaje, Piramida finansowa – struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze. Od nazwiska twórcy pierwszej w historii piramidy finansowej Charlesa Ponziego struktura ta zwana jest także „schematem Ponziego“. Zdecydowanie polecam trzymać się od takich struktur z daleka.

Zdrowie

Wpływ witaminy C na zdrowie i ładny wygląd

Posted on

Każdy z nas chce być zdrowy, odporny na choroby, każdy chce mieć ładną cerę i błyszczące włosy. Aby to osiągnąć, należy dobrze się odżywiać, prowadzić zdrowy tryb życia oraz dostarczać organizmowi wszystkie potrzebne witaminy i minerały. Jednak nie zawsze sama dieta wystarczy. Często zdarza się, że w organizmie brakuje jakichś substancji. Wtedy warto sięgnąć po witaminy dostępne w aptekach. Jedną w bardzo ważnych substancji, odpowiadającą za nasze zdrowie i ładny wygląd jest witamina C.

Rozwój

Lista kontaktów. Jak ją stworzyć i jak z nią pracować?

Posted on

Choć lista kontaktów przez niektórych zostaje uznana za narzędzie, które stosowano kiedyś, to także teraz pozostaje ona bardzo istotna w kontekście marketingu sieciowego. Jeżeli stworzona sieć kontaktów będzie odpowiednio wykorzystywana, to może stanowić jeden z największych zasobów w tego typu biznesie. Jak stworzyć taką listę i jak z niej korzystać, by rzeczywiście była wartościowa?

Uroda

Dlaczego warto stosować regularnie aloes?

Posted on

Kosmetyki z aloesem należą do najbardziej naturalnych oraz lubianych produktów pielęgnacyjnych. Zarówno żel z aloesu, czysty sok czy też kosmetyki, które zawierają go w sporym stężeniu, sprawdzają się doskonale w pielęgnacji naszych włosów jak i skóry, są niezwykle popularne oraz lubiane. Dlaczego zatem warto stosować aloes w kosmetyce? Przekonajmy się. Aloes jest znany przede wszystkim z tego, że wykazuje on silne działanie nawilżające, kojące oraz także łagodzące. Stosuje się go do pielęgnacji włosów oraz skóry. Można aloesu także używać jako okłady na podrażnienia czy też na poparzenia w celu o wiele szybszego gojenia się ran. A co w sobie zawiera ta roślina, że jest taka niesamowita? O tym już za chwilę.

Rozwój

Jak zbudować pewność siebie?

Posted on

Nie wierzysz we własne siły, masz niskie poczucie własnej wartości, sądzisz, że każdy podjęty przez Ciebie wysiłek i tak zakończy się porażką? Najwyższy czas zacząć pracować nad zmianą.   Czym jest pewność siebie? Pewność siebie to nie tylko poczucie własnej wartości, ale także samoświadomość. To jak myślisz o sobie wpływa znacząco na Twoje działania, ponieważ prawdziwą pewność siebie bierzemy z naszego wnętrza, a nie z otoczenia. Nie myl pewności siebie z arogancją, ta bowiem jest jedynie cechą ludzi uważających siebie za lepszych od innych. Pewność siebie nie jest elementem dziedzicznym, jest efektem procesu socjalizacji, wychowania, nauki w szkole. Jest również efektem Twojej własnej pracy, kroków, które podejmujesz w jej budowaniu. Budowanie pewności siebie to długi proces wymagający wyjścia ze schematów działań i myślenia, uzbrój się w cierpliwość, ponieważ na końcu czeka Cię duża satysfakcja.

Uroda

Jak prawidłowo pielęgnować włosy podczas zimowych dni?

Posted on

Zimą pielęgnacja włosów powinna wyglądać nieco inaczej, niż w pozostałe okresy roku. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że mróz dość mocno wpływ na naszą skórę głowy. Sprawia, że gruczoły łojowe pracują znacznie wolniej. Włosy zatem nie mają na sobie dostatecznej warstwy tłuszczu, która stanowi ich naturalną barierę ochronną. Poza tym zimą by nie zachorować, nosimy czapkę. Włosy pod nią są dużo bardziej oklapnięte, elektryzują się. Dlatego warto zapewnić im odpowiednią pielęgnację, która pomoże w zlikwidowaniu tych właśnie problemów.

Moje przemyślenia

SŁOWA – które sprawiają MAGIĘ!

Posted on

Jaki będzie ten 2020 rok? Dzisiaj jest jeszcze wielką niewiadomą, cały do odkrycia coś jak to przysłowiowe jabłko, które aż kusi, żeby je ugryźć! Czy będzie słodkie? Czy będzie soczyste?  A może kwaśne?  A może złamię sobie na nim zęba?   Być może niektórzy mają już plan na cały rok. Ale założę się, że inni, nie mają nic.  I jednym, i drugim nic nie zostanie, jeśli nie odważą się zrobić czegoś nowego, czegoś innnego… ! Czego byśmy nie robili, czekają nas aż 366 dni 2020 roku!

Uroda

Na co zwracać uwagę przy wyborze kosmetykow do pielęgnacji ciała?

Posted on

Każdy z nas pragnie, by jego ciało było zadbane oraz wypielęgnowane. By taki efekt osiągnąć, należy stosować oczywiście odpowiednie kosmetyki. Jakie? Na to pytanie często nie potrafimy znaleźć konkretnej odpowiedzi, ponieważ tak naprawdę jej nie ma. Każda skóra jest inna, ma odmienne potrzeby i wymagania. Na samym początku należy zatem dość dobrze poznać swoje ciało by wiedzieć, czego ono potrzebuje. Jednak pewne punkty są wspólne i na nich warto się skupić.

Zdrowie

Sprawdzone sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów

Posted on

Wiele osób według statystyk deklaruje, iż chciałoby zgubić kilka nadprogramowych kilogramów. Czy osiągnięcie tego celu jest możliwe? Zdecydowanie tak. Warto mieć jednak świadomość tego, iż zdecydowanie nie jest to łatwe. Przede wszystkim do zgubienia zbędnych kilogramów potrzebna jest ogromna motywacja, która będzie w stanie zabić naszego “wewnętrznego lenia”. Czasem bowiem po długim dniu w pracy i wykonaniu wielu innych obowiązków, nie chce nam się już ćwiczyć czy też wyjść nawet na rekreacyjny spacer. Dlatego też samozaparcie i motywacja są najistotniejszym czynnikiem, by móc w ogóle ruszyć z miejsca.