Rozwój

Sukces zawodowy z DuoLife

Dbanie o zdrowie jest ostatnio tematem, który nie schodzi z pierwszych stron gazet, a w telewizji powstają kolejne programy nakłaniające do wprowadzenia zmian żywieniowych oraz rozpoczęcia aktywnego trybu życia. O wyżej wspomnianym możemy także poczytać na łamach Internetu. Bez względu jednak na to, co skłoniło nas do podjęcia decyzji o dbaniu o stan swojego zdrowia, ważne jest także to, że możemy przy okazji na tym zarabiać. Jak to możliwe? O tym powiemy sobie w przedmiotowym artykule.

 

DuoLife – czym jest i na czym opiera swoje działanie?

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że firma DuoLife działa na polskim rynku od 2013 roku. Początkowo oferowała współpracę opierającą się na zasadach marketingu sieciowego, która z czasem przekształciła się w SoftMarketing. W asortymencie DuoLife znajdziemy zarówno suplementy diety jak i środki czystości. Podstawowym celem wyżej wspomnianej jest wykreowanie swojego wizerunku jako firmy, która dba jednocześnie o klientów oraz pracowników. Firma hołduje  takim wartościom jak uczciwość, rzetelność, partnerstwo, integracja oraz rozwój osobisty. Dla DuoLife przede wszystkim liczą się ludzie, co niewątpliwie pozwoliło jej zyskać szerokie grono zwolenników, które stale się powiększa. Ponadto firma bierze udział w wielu akcjach charytatywnych, na które przeznacza część dochodu pochodzącego ze sprzedaży określonych produktów.

 

Jakie produkty dostępne są w ofercie DuoLife? 

Produkty DuoLife są podzielone na dwie linie. Pierwszą z nich tworzy klasyczna linia DuoLife, w której skład wchodzą suplementy diety. Wyżej wymienione to przede wszystkim Collagen i Aloes, jak i również komponenty wszelkiej maści, które zalecane są do stosowania w przypadku takich schorzeń jak problemy z cholesterolem czy niewłaściwa praca układu krążeniowego. Co istotne, suplementy diety marki DuoLife są stworzone z naturalnych składników roślinnych. Drugą linię produktów DuoLife tworzy tzw. linia Piurif, która składa się z zestawów zawierających środki czystości, dedykowane zarówno urządzeniom sanitarnym, płytkom czy panelom podłogowym.

 

Jak rozwijać biznes z DuoLife?

Tak naprawdę istnieją dwie możliwości zarobku za pośrednictwem firmy DuoLife. Pierwsza z nich polega na sprzedawaniu produktów firmy ze zniżką od 30 do 40%.Druga zaś na stworzeniu własnej struktury osób, które chciałyby pracować w trybie online i sprzedawać produkty oferowane przez wyżej wspomnianą. Co istotne, poza samymi korzyściami finansowymi, można wymienić również te związane z rozwojem. Firma udostępnia swoim pracownikom zaplecze oraz narzędzia, dzięki którym mogą oni stale podnosić swoje kompetencje. Osoby wykazujące się zaangażowaniem, a co za tym idzie osiągające określone wyniki, mogą liczyć na bonusy w postaci dodatkowych premii, wycieczek, a nawet samochodów służbowych. Oczywiście jak możemy się domyślić nie ma nic za darmo, jednak ciężka praca i konsekwencja w działaniu z całą pewnością okażą się opłacalne. W związku z powyższym, jeżeli chcemy być sobie sami sterem, żeglarzem i okrętem, to jest to zajęcie właśnie dla nas.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.