Rozwój

Przestań marzyć, ze możesz zarobić duże pieniądze – po prostu je zarób

Bądźmy szczerzy – każdy chciałby zarabiać więcej. Zarówno osoby, które ledwo wiążą koniec z końcem, dla których choćby kilkaset złotych więcej byłoby niczym błogosławieństwo, jak również dla osób stojących na czele dobrze prosperujących korporacji. Co wiec decyduje o tym, komu „udaje się” zarobić duże pieniądze, a komu nie? Jak przestać marzyć i naprawdę zacząć przybliżać się do swoich celów? Rozwiązaniem jest zmiana w sposobie myślenia, czyli w mindsecie. Co, kiedy już zmienisz swoje podejście? Zacznij działać w MLM, czyli sferze, która oferuje szansę na zarobek ogromnych pieniędzy.

Różne sposoby myślenia

Istnieje kilka różnych rodzajów myślenia, ale na potrzeby tego artykułu skupimy się na trzech ważnych zmiennych, które mogą pomóc Ci w prawdziwej transformacji swojego życia, a także ich przeciwnych odpowiedników, które mogą zatrzymać Cię w obecnej sytuacji i uniemożliwić Ci poruszanie się do przodu. Jak można się spodziewać, nierentowne nastawienie jest znacznie powszechniejsze niż nastawienie dochodowe, ale nie dlatego, że jest trudniejsze do zaaplikowania, a dlatego, że większość z nas została w ten sposób wychowana w domu oraz w szkole. Dobra wiadomość jest taka, że zawsze możesz zmienić sposób myślenia z jednej strony na drugą.

Bogactwo, a niedostatek

Sposobem na powitanie większego bogactwa w twoim życiu jest przejście od myślenia o niedoborze do sposobu myślenia o obfitości. Świat, w którym żyjemy dzisiaj, pozwala nam wierzyć, że brakuje zasobów, możliwości i pieniędzy. Tak absolutnie nie jest! Prawda jest taka, że żyjemy w obfitości szans oraz możliwości. Okazje otaczają wszystkich przez cały czas, ale większość ludzi nie widzi tego w ten sposób, ponieważ tkwią w sposobie myślenia o niedoborze. Ludzie z ograniczonym nastawieniem koncentrują się bardziej na tym, czego nie mają niż na tym, co jest możliwe. Życie w myśleniu o niedoborze prowadzi do poczucia urazy, gniewu, strachu i nienawiści do samego siebie. Ci, którzy są uwięzieni w takim sposobie myślenia, są tak ogarnięci negatywnymi uczuciami, że nie są w stanie rozpoznać, co mają i co jest dostępne. Zatem kluczem do bycia w obfitym sposobie myślenia jest życie z wdzięcznością. Bądź wdzięczny. Kiedy jesteście wdzięczni i przyjmujemy, że nawet jedna zmarnowana okazja nie jest końcem, zaczynamy przyjmować wszystkie swoje porażki w całkowicie inny sposób. A jak wiadomo, porażki są drogą do sukcesu.

Edukacja, a rozrywka

W dzisiejszym cyfrowym świecie zdecydowanie zbyt łatwo jest zostać pochłoniętym przez rozrywkę. Niezależnie od tego, czy są to wiadomości, media społecznościowe, telewizja czy surfowanie w Internecie, nasze społeczeństwo jest tak rozproszone rozrywką, że jeszcze trudniej skupić się na edukacji. Aby osiągnąć jak największy potencjał, konieczne jest ciągłe doskonalenie się. Innymi słowy, nastawienie proedukacyjne. 

 

Na szczęście w dzisiejszych czasach dostępnych jest również wiele cyfrowych treści edukacyjnych. Więc następnym razem, gdy podniesiesz tablet, zamiast zalogować się na Facebooku, przeczytaj eBook. Lub jeśli dzisiaj spędzasz wieczór na Netflixie, obejrzyj dokument zamiast kolejnego sezonu (przykro to mówić) bezwartościowego serialu.

Przede wszystkim uwierz

Często największą przeszkodą w drodze po wymarzone bogactwo jest brak wiary. Jeżeli nie wierzymy, że coś możemy osiągnąć… to lepiej nawet nie próbować. Oszczędzimy sobie niepotrzebnych nerwów oraz wiele godzin. Uwierz, że naprawdę możliwe jest osiągnięcie wszystkich celów i… weź się do pracy! Tak, bez pracy również nie uda się niczego osiągnąć. Pamiętaj o tym wszystkim, a sukces stanie się jedynie kwestią czasu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.