Codzienność

Czy jesteś ready, aby dostać od życia to, o czym marzysz?

Niewątpliwie, większość spośród nas gdzieś siebie widzi. Zamykamy oczy oraz przedstawiamy sobie swoją postać przy biurku lekarza lub w kancelarii adwokata. Ściskamy powieki, uspokajamy barki oraz niespodziewanie dostrzegamy siebie na polanie, przyjemnie pasących krowy w wygodnych, najdoskonalszych na świecie, gumiakach. Pozostali przed snem myślą o tymże, jak dobrze by było nie pracować oraz opiekować się dziesiątką dzieci. Natomiast następnie machamy na wszystko ręką, ponieważ jednak – jak to mówią – pragnienia są dla naiwnych.

 

Jakie są Twoje pragnienia?

 

Od owego pytania należy rozpocząć. Czy w ogóle wiesz, co chciałbyś przeżyć? Co mieć? Gdzie pójść? Kogo poznać? Co zrobić? Marzysz o doskonałym, sportowym pojeździe? Podróży do Chin? Swej spółce? Budowie domu? Karierze muzycznej bądź telewizyjnej? Nie ma pragnień negatywnych oraz dobrych. Nie można oceniać, iż jedne pragnienia mają większą wartość od pozostałych. Dla jednego największym marzeniem będzie dom w górach, dla innego duża nieruchomość, natomiast dla trzeciego uleczenie się z paraliżującej nieśmiałości. Trochę niewyobrażalne jest to, iż dość dużo osób po prostu nie ma pragnień. Natomiast chociażby gdy je mają, to nie są one określone, nie wspominając już o tymże, aby mieć nawet niezwykle powszechny program ich realizacji.

 

Spełnij własne pragnienia, łącząc je z planami

 

Któregoś dnia, zaraz, gdy jedynie będę mógł, żadna spośród tychże dat nie pojawia się w kalendarzu. Daty wpływają na nas presję oraz przekonują nas do poruszania się naprzód z rzeczami, jakich być może nie mamy chęci robić. W prawdzie, danie sobie skróconego czasu na realizowanie pragnień jest jednym spośród pierwszych etapów ku ich realizacji. Żeby je zrobić, musisz działać. Bez dat każda próba wykonania planu ulegnie stagnacji. Nie ma znaczenia, czy musisz zrobić zmian po drodze, lub także doświadczasz określonych opóźnień. Program może zostać poprawiony oraz dopasowany po to, żeby dojść do celu, lecz brak planu to po prostu skok bez spadochronu.

 

Podtrzymuj motywację

 

Zdobądź więcej informacji na temat własnego celu. Czytaj właściwe książki oraz produkty, bierz udział w ćwiczeniach oraz treningach. Historie ludzi, jacy osiągnęli odpowiedni cel, mogą wykazać się kolejną motywacją dla Ciebie. Np.: gdy pragniesz napisać książkę, zaznajom się z treścią napisania paru przebojów. Gdy pragniesz zbudować swój biznes, przestudiuj, jak to zrobili pozostali. Słuchaj opinii, jedynie ludzi sukcesu z dobrym podejściem do życia. Pamiętaj, iż efekt przychodzi jedynie do tychże osób, jacy są na niego przygotowani.

 

To łatwiejsze aniżeli Ci się wydaje

 

Czy znane osoby, jakie czegoś dokonały, osiągnęłyby to, jeśliby siedziały z założonymi rękami, licząc na cud? Niewątpliwie, iż nie. Jasna kwestia, iż szczypta szczęścia w życiu nie zaszkodzi – lecz dobru należy dopomóc. Aby spełnić pragnienie, czasem trzeba lat. Lecz kiedyś należy rozpocząć. Załóżmy, iż marzy ci się kariera wokalistki. Tak, to prawda, iż w owej dziedziny niezwykle ciężko się przebić. Pamiętaj, że każda gwiazda rozpoczynała od zera, więc z owego samego poziomu co ty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.