Rozwój

Książki o MLM, dzięki którym rozpoczniesz swoją przygodę z marketingiem sieciowym

MLM, podobnie jak każdy inny biznes, nie może się udać bez wiedzy. Obecnie mamy szczęście, ponieważ żyjemy w czasach, kiedy dostęp do wiedzy jest niemal nieograniczony. Możemy słuchać audiobooków i podcastów, brać udział w webinariach, jeździć na szkolenia lub nawet rozmawiać bezpośrednio z ludźmi sukcesu na internetowych konferencjach. Nic jednak nie przebije sposobu, który działał jeszcze na długo przed powstaniem internetu – czytanie książek to bardzo skuteczny sposób nabywania wiedzy o MLM, dlatego przedstawiamy kilka wybranych tytułów, które pomogą każdemu przedsiębiorcy.

 • „Myśl i bogać się”
  Napoleon Hill

Klasyka, której chyba nie trzeba przedstawiać, jednak jeśli jeszcze jej nie przeczytałeś, to pora najwyższa. Jest to najczęściej polecana książka przez i dla przedsiębiorców. Pomaga zmienić podejście do biznesu oraz uwierzyć we własne możliwości.

 • „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” 
  Dale Carnegie

To obowiązkowa lektura, zwłaszcza dla osób nieśmiałych, których największym problemem w MLM jest rozmowa z osobami, które mają negatywne podejście do przedstawianej oferty. Dale Carnagie uczy, co i jak mówić oraz robić, aby stać się prawdziwym liderem. I choć książka została napisana wiele lat temu, zawarte w niej przykłady doskonale nadają się do dzisiejszego świata.

 • „Efekt kumulacji”
  Darren Hardy

Nie jest to może książka, która odnosi się bezpośrednio do MLM i biznesu, jednak rady w niej zawarte całkowicie zmieniają podejście do życia i zarządzania własnym czasem. Według autora wszystko się liczy! Uczy nas, że nie możemy uzyskać oczekiwanych rezultatów od razu, ale z czasem każda aktywność doprowadza nas do wielkich rzeczy. Idealne dla osób starających się rozwinąć swój biznes.

 • „Twój pierwszy rok w marketingu sieciowym”
    Mark Yarnell

Książka ta uratowała i pomogła wielu osobom zaczynającym lub będącym na zakręcie swojej podróży w MLM. Znajdziemy w niej bardzo praktyczne porady i wskazówki, od osoby, która jest prawdziwym „praktykiem” i zna świat MLM, jak mało kto.

 • „Bogaty ojciec, biedny ojciec”
  Robert Kioysaki

Lista książek o biznesie bez choć jednej autorstwa Roberta Kioysaki? Niemożliwe! Z bardzo obszernego zbioru wartościowych książek, które napisał amerykański przedsiębiorca, postanowiliśmy wybrać klasykę, czyli „Bogaty ojciec, biedny ojciec”. Polecamy tę książkę wszystkim osobom, które czują, że życie to coś więcej niż praca (a właściwie strach o nią) na etacie. Wiedza zawarta w książce pozwala na zrozumienie tego, dlaczego ludzie bogaci stają się jeszcze bogatsi, a biedni przez całe życie muszą zmagać się z przeciwnościami losu.

 • „MLM – Profesjonalny Marketing Sieciowy”
   Paweł Lenar

Nie moglibyśmy stworzyć naszej listy bez polskiego akcentu. Paweł Lenar to jedna z najpopularniejszych osób w polskim środowisku MLM i zdecydowanie osoba, od której warto się uczyć. Książka ta to praktyczny przewodnik pokazujący, jak wzbogacić się nie mając początkowego kapitału, nie poświęcając przy tym całego swojego życia na pracę. Perspektywa piękna, choć dla wielu nierealna, jednak kto wie? Może po przeczytaniu tej książki, to właśnie Ty znajdziesz się w gronie tych wybrańców?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.